Změna je život

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak já tuhle větu nesnáším! Nedává mi smysl. Jakože jenom, když něco změním, má můj život tu správnou šťávu? Co mám změnit? Partnera? Povolání? Barvu vlasů? OK, vyzkoušíme to, řekla jsem si. A změnila si blog.

Proč Polakovička.cz? Protože mi to přijde všeříkající: jmenuju se tak. Sice Polakovičová, ale uznejte sami, to je moc dlouhé. Polakovička, to jsem prostě já a celej můj život. A ten se točí kolem rodiny, práce, hezkých knih, dobrého jídla, objevování přírodní kosmetiky a výletů. A má pastelové barvy, hodně emoční náboj, spoustu otazníků, vykřičníků a tří teček na koncích vět…

Svůj blog pořád píšu s láskou. S láskou k životu i ke čtenářům. Jen už se tak prostě oficiálně nejmenuje. Nevím, co mi tahle změna přinese :), každopádně jsem si víc než jistá, že byla potřeba. Když jsem vymýšlela původní název svého blogu, netušila jsem, že existuje ještě nějaký jiný projekt, který nese stejný název. A ejhle, on vážně je. A jaký!

S láskou ke včelám

Před časem mě na Facebooku oslovil muž s prapodivnou prosbou: jestli bych se mohla své domény vzdát, protože také on s manželkou mají projekt nazvaný S láskou k životu. A už dlouhé měsíce na něm pracují a mají s ním velké plány. Velké profesní plány. Nejdřív jsem se zarazila. Potom jsem se proměnila v pátracího psa a sledovala, jak se věci mají. A skutečně, ten pán nelhal.

Za projektem S láskou k životu se ukrývá nádherná vize a také pořádný kus práce lidí, kteří se mi jeví jako poctiví, pracovití a skuteční. Víte, co tím myslím. Takovou tu skutečnost, která jim kouká z očí. Jejich projekt navíc voní. VÁŽNĚ! Voní jako med. Vyrábějí totiž svíčky ze včelího vosku. A já MILUJU MED. Miluju svíčky a navzdory své silné alergie na včelí píchnutí miluju i včely :).

A protože nejsem typ člověka, který by někomu chtěl stát v cestě, a taky proto, že chci to své „S láskou k životu“ co nejčastěji převádět do praxe, tuhle doménu jsem prostě opustila, uvolnila, předala dál, tam, kam patří.

Pokud zadáte na Facebooku „S láskou k životu“, uvidíte, že jsem nelhala.

A mě, prosím, hledejte už jen pod „Polakovičkou“. Protože v té se neskrývá jen láska k životu. Ale také pořádná porce vznětlivosti, hysterie, obav, vášně, dětinskosti, fantazie, tužeb a snů. 

Takže pa pa a ode dneška s láskou,

vaše Polakovička.cz

Sdílet.

O autorovi

Zanechte odpověď