Intimní péče od BioAroma

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Láska k životu znamená také lásku k sebe sama. Od hlavy až k patě. 🙂 Přestože je intimní hygiena stále ještě tabu a lidé o ní neradi mluví, postupně stoupá počet těch, pro koho „intimní sprchový gel“ není obyčejné mýdlo nebo agresivní sprcháč za pár korun. Já měla možnost vyzkoušet naprosto luxusní přírodní krém určený právě k péči o intimní partie. Jak obstál?

Péče, kterou znala i Kleopatra

BioAroma – to je pro mě další značka, o které je třeba hodně psát, aby se o ní hodně vědělo. Patří totiž k těm poctivým, s rodinným přístupem a téměř mateřskou láskou ke všem svým produktům. Imponuje mi, že se jedná o řeckou (konkrétně krétskou) kosmetiku. Řecko, zalité sluncem, totiž miluju, a Řekyně, které mají neuvěřitelně pěstěné vlasy a hebkou pokožku, tajně obdivuju. 100% přírodní ingredience pocházejí od místních farmářů a při výrobě mnohých produktů  se firma nechává inspirovat starodávnými minojskými recepturami na výrobu kosmetiky!

Bikini-Care: svatý grál všech žen

Krém nese název Bikini-Care, tudíž je více než jasné, že se jedná o speciální péči o citlivé intimní partie. Hutný a krásně našlehaný krém vás odzbrojí intenzivní vůní tea tree a levandule. Je velice bohatý svým složením, proto jej stačí aplikovat skutečně malé množství. 40ml balení vám vydrží opravdu dlouho!

Ve složení krému najdete kromě levandule a tea tree také měsíčkový a olivový olej a bambucké máslo. Proč? To vám hned prozradím:

 • Tea tree a levandulový olej jsou od pradávna známy pro své antibakteriální účinky. Brání přemnožení bakterií a pokožku jemně a šetrně desinfikují. Levandule navíc přenádherně voní a tea tree zanechá pocit svěžesti opravdu na dlouhou dobu!
 • Tyto dvě ingredience by k dokonalé péči nestačily. Kůže by byla sice čistá, ale mohla by se začít přesušovat, což se také velice často stává. Proto je do krému přidáno bambucké máslo, expert na zvláčnění pokožky.
 • Měsíčkový olej je bezva bonus, který má za úkol o pokožku pečovat, hýčkat ji a spolu s tea tree hojit drobná poranění – například po depilaci.
Péče o „podvozek“ v několika krocích 

Já vím, že to zní příšerně, ale tenhle výraz mám zažitý, maminka ho totiž dost často používala, když jsem byla malá a měla své „šmudla“ období. Pokaždé se na mně rozčílila a pak dodala: „Minimálně zuby a podvozek, a šup!“. A já napochodovala do koupelny. Dneska jsem jí za tu přísnost vděčná. Například vím, že klasická mýdla a sprchové gely jsou pro tyto partie tak agresivní, že v mžiku naruší její přirozeně nižší, kyselejší pH, což je jen krůček k tomu, aby se tu začaly přemnožovat bakterie a vznikaly nejrůznější a dost vleklé problémy.

 • Co se týče sprchových gelů, na intimní partie ráda používám jen čistou vodu nebo sprchový olej Intmia od Saloos. Kdysi jsem zkoušela Chilli i Lactacyd, ale vadilo mi složení.
 • Na intimní partie nikdy nepoužívám ručník, kterým utírám zbytek těla. Nakoupila jsem si v Ikee plno těch maličkých bílých ručníčků (stojí tuším 15 nebo 20 Kč) a ty používám a často měním. Vždycky je před dalším použitím nechám dokonale vysušit, nikdy je mokré ani navlhlé nenechávám v koupelně.
 • Protože jsem normální člověk s normálním prahem bolesti, zatím jedinou možností depilace je pro mne žiletka (pravda, zkusila jsem i epilaci cukrovou pastou, ale dodnes se divím, že jsem to rozchodila :-)))). Tu měním také velice často a mám speciální pouze na tyto partie. Protože prostě nejsem čuně :). Nepoužívám pěny na holení, ale sprchový olej Intimia od Saloos. Ano, žiletka bude mastná, ale stačí ji dobře propláchnout pod horkou vodou.
 • Zlatým hřebem je závěrečná péče v podobě krému, kterou jsem do svého rituálu zařadila až díky BioAroma krému. Množství o velikosti lískového oříšku bohatě, bohatě stačí na celé partie i okolí. Používám zkrátka po sprše, obvykle tedy ráno, a když chci mít extra dobrý pocit, někdy si dám o něco silnější vrstvu krému na noc. Výsledky jsou – no prostě parádní :).
Co Bikini-Care umí? 
 • Zamezit a předcházet nepříjemnostem v podobě mykóz a infekcí z přemnožených bakterií.
 • Prakticky vyzmizíkovat pupínky po depilaci, a když už se nějaký objeví, nikdy to není taková katastrofa :).
 • Zvláčňovat extrémně citlivou a namáhanou pokožku.
 • Osvěžovat. Na dlouhou dobu :).

 

www.bioaromakosmetika.cz 

 

Sdílet.

O autorovi

2 komentáře

Zanechte odpověď