Saloos: něžný dotek marcipánu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tak pozor: nenabádám vás, abyste se mazali slivovicí! Řeč bude o zázraku, který jsem objevila. Jak jinak než z dílny Saloos kosmetiky, kterou nade všechno zbožňuju. Tahle novinka, švestkový olej, mě úplně zmátla…

Voní totiž jako marcipán. Ne, vůbec ne těžce a hořce po mandlích, ale jemně a slaďoučce. Víte, jsou oleje a oleje. Některé můžu používat jen krátkodobě (třeba ten s kamélií), protože mi časem prostě začne ta vůně vadit. Pak jsou vůně, jako třeba růže nebo santalové dřevo, které preferuju v zimě, a pak jsou univerzálky, které na sebe můžu plácat pořád. A tahle švestka je jedna z nich.

Proč ho mít?

Třeba proto, že vás nezamastí. A používala jsem ji tři měsíce den co den, takže mi věřte, NEZAMASTÍ. Švestkový olej je v české biokosmetice poměrně novinka, respektive já jsem si ho všimla až díky Saloos, a vím, že i další kosmetické značky s ním přišly, ale až daleko později… A srovnávat nebudu, protože s tímhle jsem opravdu, opravdu spokojená.

  • antiseptické vlastnosti, a je tudíž vhodný i pro pleť se sklonem k podráždění.
  • HLAVNĚ ALE: redukuje kruhy pod očima. Proto jsem ho chtěla zkusit, proto jsem ho používala každičký den a výsledek vám prozradím za chvíli.
  • Že pleť vyživí a zvláční, o tom není pochyb, to umí celá řada olejů, ale u toho švestkového mě překvapil ten sametový finiš. Jen  ho naneste a uvidíte po cca 15 minutách!

Abych se ale vrátila k tomu, proč je švestkový olej pro mě svatý grál. BOŽE MŮJ, ty kruhy jsou o 80 % lepší! Kdo mě zná, ví, že jsem vždycky vypadala trochu jako panda. Trápí mě zvýšený pigment na kloubech prstů a trápí mě silné kruhy pod očima, se kterými roky bojuju. Jednou se mi dostal do rukou gel, který byl náramný, jenže taky náramně drahý a ruku na srdce: 700 Kč za produkt, který mi vydrží měsíc a kousíček, opravdu dávat nemůžu.

SALOOS ŠVESTKOVÝ OLEJ stojí okolo 200 Kč, což je prostě skvělé, navíc ho dostanete jako už tradičně v kvalitním pevném skle a s pipetkou. Nanáší se na vlhkou pleť, tak jako všechny oleje (kromě těch suchých). No a teda, já jsem ho aplikovala schválně jenom pod oči a na oční okolí (dobře, občas jsem n

S vrstvou korektoru pod očima – i tak jsou vidět!

evydržela a nanesla ho i na krk a dekolt, prostě jen pro ten pocit :)), abych viděla rozdíl. A po měsíci jsem ho vážně viděla.

 

Není to tak, že byste se ráno probudili a nepoznali se :), tohle je kosmetika, ne nůž plastického chirurga. Nicméně zkuste se vyfotit „před“ a „po“ a toho rozdílu si všimnete okamžitě. Jasně, pořád tam nějaké ty stíny jsou, hlavně u vnitřních koutků, ale to už je tolerovatelné :)! Nevím, jak to tenhle olej dokázal, ale zvládl to, protože jsem nic jiného nepoužívala.

Omlouvám se všem, kteří na recenzi čekali takovou dobu, ale já jsem si prostě chtěla dát záležet. Neumím otestovat produkt tak, že ho v půlce měsíce d

BEZ korektoru pod očima a ještě bez brýlí. Jo, za mě SUPER!

ostanu a na konci měsíce už vynáším soudy :). U dekorativk

y to jde, u pečující kosmetiky ne.

 

Takže takhle: myslím si, že není vhodný pouze pro zralou pleť, ačkoli ji prý dokáže rozzářit a omezit vrásky. Ale sáhněte po něm všema deseti, pokud je vaše pleť mdlá, hrubá, pokud vás tu a tam trápí pigmentová skvrna nebo kruhy pod očima. A dejte mi vědět, jak švestky pomohly vám!

 

Sdílet.

O autorovi

Zanechte odpověď