Kamenec: deodorant ze srdce přírody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jaro se rozjíždí, léto na krku, že ano :), a člověk by na něj zkrátka měl být připraven. Já jsem se letos rozhodla vyrazit do boje s pocením a také zahodit veškeré antiperspiranty. Protože zkrátka lepí, ucpávají potní kanálky, obsahují hliníkové soli, alkohol a další přísady s vykřičníkem a zkrátka absolutně nezapadají do mého „pure life“ konceptu :).

Kamenec. Kdysi dávno jsem ho zkoušela a skončil v koši. Jenže to jsem byla ještě vysokoškolačka bláznivá, nevybouřená a života neznalá :). A tak jsem ho s odstupem času vyzkoušela znovu – a tentokrát u něj nějaký ten čas zůstanu! Tenhle přírodní zázrak dokáže postupně stáhnout póry a omezit pocení, především ale  eliminuje bakterie, které způsobují ten typický, nepříjemný zápach. BINGO!

Deo krystal od Purity Vision: co možná nevíte?

  • Malá skladná tubička se 100% kamencem se vejde do každé kabelky i větší kapsy.
  • Kamenec před použitím navlhčete (já ho prostě dám pod slaboučký proud vody), jinak vás bude dřít a efekt se nedostaví.
  • Nebojte se holení! Kamenec vás na rozdíl od klasických antiperspirantů NEPODRÁŽDÍ, naopak, dokáže kůži zklidnit a zastavit i drobné krvácení (takže ano, použít ho můžete na kteroukoli část těla :)).

Zatěžkávací zkouška

Těhotenství a mateřství. V žádném jiném životním období jsem se snad nezapotila víc. Navíc ty hormony, že ano… :). Takže kamenec skutečně prošel obrovskou zkouškou. Používám ho už přes měsíc a podle potřeby: dvakrát, třikrát denně. Podpaží předtím trochu opláchnu vodou a aplikuju kamenec. A je vymalováno.

  • Pocení je eliminováno postupně, musíte být trpěliví! Nečekejte úplné zastavení pocení: tohle možná dokážou superdrahé antiperspiranty, ale zdravé to není, to mi věřte. Potit se člověk musí a má, aby z těla odcházely škodliviny.
  • S bakteriemi, způsobujícími typický zápach, si kamenec poradil do týdne. A skutečně razantně! Navíc odpadla další nepříjemnost: znáte to, když se antiperspirant spojí s vaším potem a po pár hodinách vznikne „vůně“, kterou rozhodně nechcete? Tak tady můžete být klidní…
  • Kamenec má super využití i pro takové šikuly, jako jsem já. Dokáže opravdu v mžiku zastavit drobné krvácení… Třeba když krájíte maso, otevíráte plechovku, holíte si ve sprše nohy a jste líní se pořádně sehnout, takže jedete tak nějak po paměti,… :)). Stačí na ranku přiložit kamenec a chvilinku počkat.

Výsledek? Díky kamenci se potím málo, odér zmizel, a pokud mám pocit, že je třeba „přiostřit“, zkrátka kamenec použiju víckrát za den. Bez obav, že na sebe plácám něco s hliníkem a dalšími chuťovkami a že si ucpávám potní kanálky.

Kamenec navíc vydrží opravdu dlouho! Za mě jednoznačně skvělá investice. A dál? Nevím… ať už je tu léto!!! 🙂

 

Foto: www.pixabay.com

 

 

Sdílet.

O autorovi

Zanechte odpověď